Pasowanie Pierwszoklasistów

| 24 Oct 2020

W sobotę 24 października br. w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania klas pierwszych. Wychowankowie klasy IA p. Moniki Sawickiej oraz klasy IB p. Barbary Dertkowskiej zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Podczas ceremonii uczniowie złożyli ślubowanie, a następnie dyrektor szkoły pani Grażyna Ross, dokonała symbolicznego pasowania kładąc na ramieniu każdego z uczniów wielki ołówek wypowiadając przy tym słowa: “Pasuję Cię na ucznia klasy pierwszej”. Uczniowie zostali oficjalnie włączeni do naszej szkolnej społeczności. Z okazji tego wydarzenia otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz rożki obfitości przygotowane przez ich rodziców. Dopełnieniem dnia było uwielbiane przez dzieci malowanie twarzy, które mistrzowsko wykonała Pani Anna Miach.

Naszym pierwszoklasistom życzymy samych sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy.

Zarząd i Dyrekcja Szkoły