Pożegnanie Maturzystów 2019-20

| 26 Sep 2020

W dzisiejszym dniu odbyło się pożegnanie zeszłorocznych maturzystów: klasy AL A p. Kalina Zakrzynska oraz AL B p. Magdalena Synowiec. Absolwenci otrzymali świadectwa z rąk wychowawców. Były życzenia, uroczysty apel, galowe stroje, nagrody i dyplomy. Przemówienie: dyrektora, prezesa, wychowawców, absolwentów, kilka łez wzruszenia i brak uścisków ze względu na specjalne warunki z powodu pandemi. Całe pożegnanie uświetnili zaproszeni goście: Konsul Generalny Mateusz Stąsiek oraz Konsul do spraw polonijnych Radosław Gromski. Polish Embassy UK.

Drodzy maturzyści, Jesteśmy głęboko przekonani, że uzyskane w szkole przygotowanie do dorosłego życia, pozwoli Wam pomyślnie zrealizować wasze plany i marzenia. Nadszedł czas rozstania. Teraz zabierzecie ze sobą cały bagaż doświadczeń i wspomnień i wyruszycie w dalszą drogę. Żegnając się, życzymy Wam pomyślności, sukcesów i szczęścia.

Mamy nadzieje że czas spędzony w Polskiej Szkole zapamiętacie miło i często będziecie do niego wracać wspomnieniami.

Zarząd i Dyrekcja Szkoły

Kliknij aby obejrzeć relację video na stronie Facebook Szkoły…