Gold Quality Mark dla Szkoły!

| 25 Apr 2021

Z ogromną dumą i radością informujemy, że w piątek 23 kwietnia br nasza Polska Szkoła Sobotnia im. Marii Konopnickiej Willesden Green w Londynie otrzymała znak jakości GOLD Quality Mark od National Resource Centre for Supplementary Education (NRCSE). NRCSE jest krajową organizacją wspierającą szkoły uzupełniające w sektorze edukacji w całej Anglii. Znak jakości National Resource Center for Supplementary Education (NRCSE) jest uznawaną w całym kraju nagrodą dla szkół uzupełniających.

Potwierdzającą ich bezpieczeństwo i skuteczność w nauczaniu oraz zgodność ze standardami nauczania zapewniającymi i wspierającymi osiągnięcia dzieci i młodzieży. Znak Jakości NRCSE opiera się na prawie oraz przepisach wymaganych przez władze lokalne, które są zgodne z sekcją 11 ustawy o dzieciach z 2004 r. i odnosi się do ośmiu standardów w zakresie usług edukacyjnych:

1. Creating and effective learning environment.
  2. Teaching and learning.
  3. Recording and celebrating achievement.
  4. Resources.
  5. Planning including monitoring and evaluation.
  6. Staff and volunteer management.
  7. Safeguarding.
  8. Financial management.