Konkurs artystyczny Ministerstwa SZ

| 10 May 2020

Z przyjemnością informuję, że w ramach akcji Polska w Twoim domu/Poland at your home Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP zorganizowało konkurs dla dzieci i młodzieży pod tytułem „Moje najciekawsze spotkanie z Polską online”. Do udziału zaproszone są dzieci i młodzież polonijna ze wszystkich krajów świata. Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie kategorie wiekowe: od ukończenia przez dziecko lat 7 do ukończenia lat 13 lat oraz od ukończenia lat 13 do ukończenia 18 lat. Prace konkursowe na wybrany przez uczestnika temat mogą mieć formę pisemną, rysunkową lub np. filmu video. Prace w trzech kategoriach: edukacja, kultura, historia – powinny nawiązywać do projektów online uwzględnionych w ofercie edukacyjno-kulturalnej i historycznej, o której szczegółowo mowa w załączniku nr 1 do Regulaminu konkursu. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 30 czerwca 2020 roku pod adresem e-mail: london.events@msz.gov.pl.
Więcej informacji na temat konkursu oraz regulamin w załączniku poniżej.

Serdecznie zachęcamy uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie – Powodzenia!

Zarząd i Dyrekcja Szkoły