WALNE ZEBRANIE 2018

| 13 Nov 2018

logoszkoly2

Przypominamy że 17 listopada 2018 roku, zgodnie z naszą konsytucją jak również brytyjskim Charities Act, 1993 (or any statutory re-enactment or modification of that Act) w naszej szkole odbędzie się coroczne Walne Zebranie. Podczas zebrania zdane zostaną raporty z minionego roku szkolnego, zostanie również wybrany nowy Zarząd Ścisły.

W tym roku, kierując się Państwa sugestiami i po ich skrupulatnym rozważeniu, postanowiliśmy przeprowadzić nasze głosowanie w formie tajnej (kiedy to znana jest jedynie liczba głosów i wyniki, lecz nie jest możliwe ustalenie, kto głosował w jaki sposób) które odbędzie się za pomocą przygotowanych wcześniej kart do głosowania.

Karty zostaną rozdane osobom upoważnionym do głosowania przy wejściu do auli w dniu Zebrania. Każda wydana karta zostanie także udokumentowana.

Liczenie głosów odbędzie się podczas Zebrania a wyniki ogłoszone zgodnie z harmonogramem (w załączniku) ustalonym wcześniej.

Dziękujemy,

załącznik Zawiadomienie ZW 2018