| 19 Oct 2017

logoszkoly2Niestety planowany apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej został odwołany ze względu na uroczystości pasowania naszych Pierwszaków.
Nie zrezygnowalismy jednak ze świętowania i w związku z tym, w imieniu wszystkich uczniów i rodziców okazalismy naszą wdzięczność za trud włożony w edukację naszych dzieci.

Przedstawiciele zarządu osobiście odwiedzili wszystkich nauczycieli i asystentów podczas zajęć lekcyjnych, aby złożyć na ich ręce życzenia i kwiaty. Dodatkowo w pokoju nauczycielskim, w czasie przerwy był przygotowany słodki poczęstunek.

Kontynuując tradycję wprowadzoną przez obecny zarząd, mamy przyjemność poniżej przedstawić nauczycieli, którzy dodatkowo otrzymają nagrody stażowe i wyróżnienia za szczególne zaangażowanie w życiu szkoły.

den

STAŻ:

Aleksandra Ferrara – 35 lat !!!

Justyna Rogalska – 15 lat

Magdalena Synowiec – 10 lat

Katarzyna Koniusz – 5 lat

siostra Małgorzata Michalik – 5 lat