| 10 Jul 2016

Logo SzkolyDrodzy Rodzice/Opiekunowie, Kolejny rok szkolny 2015/ 2016 już za nami. Z tej okazji chcemy podzielić się z Wami kilkoma informacjami i refleksjami. Na początek gratulujemy Uczniom ich wytrwałości i ukończenia kolejnego roku szkolnego. Mamy nadzieję, że spędzane w szkole soboty przyniosły Wam nie tylko wiedzę, ale również zaowocowały przyjaźniami i miło spędzonym czasem. Całemu Gronu Pedagogicznemu dziękujemy za ich wkład w kształcenie naszych uczniów nie tylko w zakresie szkolnej wiedzy, ale również polskiej historii, kultury i obyczajów. Doceniamy czas jaki poświęcacie na przygotowania lekcji czy sprawdzanie prac domowych.
Podziękowania kierujemy również do Komitetu Rodzicelskiego, który jest nieodłączną częścią szkoły. Tak jak bez nauczycieli nie byłoby nauki, tak bez Komitetu nie byłoby kawiarenki, biblioteki, administracji, strony internetowej czy imprez i wycieczek. Pamiętajmy, iż wszyscy w Komitecie są wolontariuszami i dla dobra naszych dzieci nieodpłatnie poświęcają swój czas na rzecz organizacji i funkcjonowania szkoły. W tym roku szkolnym wiele się działo i wiele mogliśmy zaoferować naszym dzieciom. A to dzięki osobom i firmom z wielkim sercem, które sponsorowały nasze imprezy. Wam również dziękujemy.
Jeszcze raz WIELKIE BRAWA DLA WSZYSTKICH nauczycieli, asystentów, komitetowców, sponsorów i rodziców. WSZYSCY JESTEŚCIE NIEZASTĄPIENI w tym, co robicie. Dzięki połączeniu sił nasza szkoła działa prężnie.
Na koniec życzymy słonecznych i beztroskich WAKACJI. Wypoczywajcie i bawcie się dobrze, zdrowo i bezpieczne. Nie zapomnijcie używać języka Waszych przodków.
Do zobaczenia 10go września na rozpoczęciu kolejnego roku szkolnego.

Koniec szkoly 002