Zakończenie Roku 2015-16

| 2 Jul 2016

Logo SzkolyPodczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2015/2016 uczniowie z wychowawcami klas uczestniczyli w modlitwie i Mszy Świętej. Serdecznie dziękujemy ojcu Proboszczowi Leszkowi Gołębiowskiemu za otrzymane błogosławieństwo wakacyjne. Nastąpiło również uroczyste ślubowanie i przekazanie pocztu sztandarowego. Mieliśmy także ogromna przyjemność wręczyć DYPLOMY UZNANIA. Uhonorowani zostali Nauczyciele, którzy szczególnie aktywnie uczestniczyli w życiu szkoły, Piłkarze reprezentujący Polską Szkołę Sobotnią w rozgrywkach między szkolnych w Laxton Hall otrzymali nagrody. Były również podziękowania za rok pełen owocnej współpracy, które wyraziły p. kierownik Grażyna Ross i p. prezes J Tinriover.