Laxton Hall 2016

| 4 Jun 2016

Logo Szkoly18 czerwca 2016 Wesoły Dzień Dziecka w Laxton Hall. Polska Misja Katolicka zaprasza na kolejny Wesoły Dzień Dziecka w Laxton Hall. Jest to dzień pełen wrażeń dla rodziców i dzieci. Zapewniamy wspaniałą zabawę i wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Możliwość spotkań i nawiązania nowych kontaktów. Wesoły Dzień dziecka organizowany jest pod patronatem Polskiej Macierzy szkolnej.

Nazwa miejsca: Laxton Hall
Adres: NN17 3 AU, Laxton Hall

Mozliwość wyjazdu ze szkoły. Mogą jechać wszyscy, którzy mają urgulowane opłaty za szkołę za rok 2015 / 2016. Uczniowie klas 3 i młodszych muszą jechać z opiekunem. Opłata za autokar dzieci £5, dorośli i dzieci spoza szkoły £10, depozyt za koszulkę £5. Zgłoszenia przyjmowane będą 4 i 11 czerwca w recepcji. Formularz zgłoszeniowy na wyjazd zostal rozdawany przez nauczycieli w swoich klasach. Zapraszamy do wspólnej zabawy. Wiecej szczegółów o atrakcjach i konkurencjach sportowych, na plakacie wywieszonym w Szkole.

2016 Laxton Hall