Konkurs 60-lecia Polskiej Szkoły Przedłużony

| 11 Mar 2014

“Polska Szkoła Sobotnia moimi oczami…”

Uprzejmie informujemy, że czas na składanie prac do Konkursu Z Okazji 60-lecia Polskiej Szkoły został przedłużony do końca marca.

Jak mogę uczcić Jubileusz 60-lecia Polskiej Szkoły Sobotniej?
Mój pomysł i moja praca upamiętniająca działalność Szkoły na Uroczystej Wystawie podczas Obchodów 60-lecia jej istnienia. Konkurs skierowany jest do uczniów klas 4-6, I i II gimnazjum, GCSE, AS i AL Polskiej Szkoły imienia Marii Konopnickiej w Londynie. Forma i technika wykonania pracy dowolna. Organizator konkursu będzie brał pod uwagę kreatywność i pomysłowość. Najlepsze prace zostaną nagrodzone i umieszczone na Uroczystej Wystawie podczas Obchodów 60-lecia Szkoły.

Prace podpisane (imię i nazwisko ucznia, klasa) należy dostarczać do końca marca 2014 roku do p. Justyny Kozłowskiej (sala 217) lub p. Magdaleny Synowiec (sala 302).

Kategoria: Uncategorized