Parent Mail: Ćwiczenia Alarmowe

Ćwiczenia – w przypadku alarmu przeciw-pożarowego

Drodzy Rodzice, Opiekunowie i Nauczyciele,

W najbliższą sobotę 21 stycznia zostanie przeprowadzona próbna ewakuacja szkoły w razie alarmu przeciw- pożarowego. Konieczność jego przeprowadzenia jest spowodowana zmianą punktu zbiórki przy konieczności ewakuacji budynku. W sobotę o 10:30 przeprowadzone zostaną ćwiczenia. Dlatego wszystkie klasy, pod nadzorem nauczycieli, powinny być gotowe (z kurtkami i drugim śniadaniem) do opuszczenia klas i budynku. Po zakończeniu ćwiczeń tylko uczniowie odbywający przerwę w salach, wracają razem z nauczycielem do swoich klas. Pozostali uczniowie pozostają na przerwie. W załączeniu przesyłamy procedury i plan ewakuacji.

Ćwiczenia te dotyczą WSZYSTKICH ZNAJDUJĄCYCH SIĘ NA TERENIE SZKOŁY, a nie tylko uczniów i nauczycieli.

Powrót do Parent Mail i Biuletyn.