Przyjaciele Szkoły

Stowarzyszenie “Wspólnota Polska” i Ministerstwo Spraw Zagranicznych

Logo SzkolySzanowni Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele, mamy przyjemność poinformować, że w ramach realizowanego przez Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach projektu „Wsparcie dla szkół nauczających języka polskiego, w języku polskim i o Polsce w Wielkiej Brytanii w 2015 r.” przyznane zostały środki na jednorazowe, okolicznościowe nagrody dla 40 nauczycieli w wysokości 95 GBP na osobę (łącznie 3,800 GBP).

W ten skromny sposób Stowarzyszenie chcialo wyrazić uznanie dla tak wartościowej, pełnej zaangażowania i poświęceń pracy nauczycieli szkół polskich. Oczywiście uznanie należy się wszystkim osobom, dzięki którym działa nasza Szkoła w Wielkiej Brytanii, ale niestety projekt nakłada pewne ograniczenia.

Stowarzyszenie przyznało również kwotę 5 437.30 GBP (34,000 zł) na częściowe pokrycie kosztów związanych z wynajmem budynku. W ostatnim dniu 2015 roku udało sie rowniez Stowarzyszeniu wygospodarować środki na dodatkowy przelew dla naszej Szkoły w kwocie 1 299.99 GBP jako częściową refundację podręczników. Łączna kwota dofinansowania wyniosła 10 537.29 GBP
Serdecznie dziękujemy!

Sklep “U Cioci” – Edgware

Sklep U Cioci

Jak z pewnością wie każdy z rodziców naszy uczniów, przy niemalże każdej okazji możemy liczyć na pomoc właścicieli sklepu “U Cioci” na Edgware. Obsypują oni nasze dzieci słodkościami, ale nie tylko.
Adres:
242 Station Road
Edgware
Middlesex
HA8 7AU

Powrót do strony głównej.