Dyżury

Obowiązek wypełniania dyżurów

Logo SzkolyKażdy z rodziców powinien wykonać 3 dyżury w semestrze lub jeden dyżur całodzienny. Na dyżur można zapisać się w każdą sobotę u pani Agnieszki Naumowicz w recepcji. Prosimy o składanie podpisów na liście przed i po dyżurze. Po wykonaniu  dyżurów rodzice otrzymują pokwitowanie, które należy przekazać do recepcji do rozliczenia. Rodzice dzieci z przedszkola i zerówki, którzy pełnią swoje dyżury w klasie otrzymują poświadczenie wykonania dyżurów od nauczycieli klasy. Każdy odpracowany depozyt będzie pomniejszał kolejną opłatę za szkołę. Zwrot jest możliwy po zakończeniu edukacji (w wypadku rezygnacji lub ukończenia szkoły).

Obowiązki podczas dyżurów

. W  czasie dyżurów rodzice proszeni są o zajmowanie stanowisk, które zostaną im przydzielone. Przypominamy, iż podczas dyżurów rodzice ponoszą odpowiedzialność za dzieci w związku z czym apelujemy o rozwagę i prosimy o zwracanie bacznej uwagi na zachowanie dzieci w kantynie, auli i na boisku szkolnym. W czasie przerwy wszystkie dzieci powinny opuścić klasy i udać się do auli, kantyny bądź na boisko szkolne. W przypadku gdy warunki pogodowe nie pozwalają na wyjście ze szkoły, dzieci udają się do kantyny. W klasach pozostają jedynie dzieci z przedszkola.

Powrót do strony glównej.