Jasełka 2017 – fotorelacja

| 12 Jan 2018

logoszkoly2

Nasi Drodzy,

Fantastyczne Jasełka, które tradycyjnie w naszej szkole odbywają się w ostatnią sobotę przed przerwą Bożonarodzeniową, zostały przygotowane przez uczniów i rodziców klasy 2b. Spektakl pod dyrekcją i opieką wychowawczyni klasy p. Moniki Sawickiej i s. Małgorzaty Michalik okazał się wielkim sukcesem naszych dzieci!

Przy okazji chcielibyśmy podziękować p. Darkowi Ludwińskiemu i Michałowi Lewandowskiemu za nagłośnienie i oświetlenie sali, jak również odpowiedzialnym za przystrojenie szkolnej auli p. Aleksandrze Krzystek i Kazimierze Olszta, oraz rodzicom uczniów klasy za ogólną pomoc i wkład. Kogo nie było, niech żałuje!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przedstawienia autorstwa „Trzech Kolorów.”