| 17 Nov 2017

logoszkoly2Szanowni Państwo,

Jak wiecie, w ostatnią sobotę 11.11.2017r., odbyło się Walne Zebranie, na którym powołany został nowy Zarząd Ścisły. Wraz z wyborem nowego Prezesa, żegnamy ustępującego. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować opuszczającej nas Pani Prezes Joannie Tinriover.

Chwile takie jak ta powodują zwykle, że staramy się dokonać bilansu i podsumowania działalności.

Pani Joanna od 2011 roku jest czynnie działającym członkiem Komitetu Rodzicielskiego i przez ostatnie trzy lata była naszym Prezesem.

Jako Prezes, przeżyła wspólnie z nami wiele różnych momentów i zawirowań. Mamy za sobą wspaniałe czasy i trudne momenty. Zmieniały się strategie i koncepcje, ale cel pozostawał ten sam – dobro naszych dzieci. Niezależnie od tego co działo się dookoła, zawsze najważniejszą była podstawowa zasada, a mianowicie uczciwość i rzetelność w pracy. Pod przewodnictwem i z pomocą p. Joanny dokonaliśmy wiele, a Jej bezinteresowność w działaniach, uczynność i dążenie do celu motywowało niejedna osobę.

Droga Pani Asiu, dziękujemy za poświęcenie i oddanie, lojalność oraz trud włożony w Pani pracę. Dziękujemy za wkład w rozwój naszej Organizacji, zakasywanie rękawów w potrzebie i pamięć o wszystkich tych którzy zawsze gotowi byli pomóc, za „dopinanie szkolnych imprez na ostatni guzik”. Wspólnie przeżyliśmy mnóstwo radosnych chwil. Jesteśmy wdzięczni za troskę, życzliwość, zrozumienie i ciężką pracę na rzecz naszych dzieci i całej naszej szkoły. Jesteśmy przekonani, że podobnie jak my wszyscy, będzie Pani dobrze wspominać spędzone wspólnie chwile i nadal będzie Pani brać aktywny udział w życiu naszej Szkoły. Wierzymy, że z wygaśnięciem kadencji nie wygasł Pani zapał i że będzie Pani częścią szkolnych imprez i akademii.