Inauguracja Roku Szkolnego

| 9 Sep 2017

Logo SzkolyWitamy wszystkich po wakacjach! Mamy nadzieję, że mijały one wolno, a słońca i wypoczynku Wam nie zabrakło. Czas jednak już rozpocząć nowy rok szkolny. Podczas apelu inauguracyjnego w auli została przedstawiona Dyrekcja Szkoły, wychowawcy klas i nauczyciele przedmiotów oraz Zarząd Szkoły. Zaraz po apelu odbywały sie spotkania uczniów i rodziców z wychowawcami klas. Można było nabyć podręczniki i ćwiczenia szkolne, a po przerwie odbyło się spotkanie organizacyjne Pani Prezes Joanny Tinriover z rodzicami nowo przyjętych uczniów w auli. Z okazji rozpoczynąjecego się roku szkolnego całemu Gronu Pedagogicznemu, Uczniom i Rodzicom życzymy wzajemnej życzliwosci, zaufania oraz wytrwałości jakie stawia przed Wami trudny proces edukacji, a także pozytywnego nastawienia w każdym dniu. Aby Szkoła była dla Was miejscem, do którego zawsze z chęcią będziecie przychodzić. Niech ten rok obfituje w nowe wyzwania i doświadczenia.

Fotorelacja: Izabela Smith