Brexit

| 24 Jun 2016

Logo SzkolyBrexit: nowa rzeczywistość w Europie
Dziękujemy tym, którzy przyłączyli się do debaty na temat praw w zakresie imigracji w świetle Brexit. Bez wątpienia zderzyliśmy się dziś rano z nową rzeczywistością, gdy Wielka Brytania opowiedziała się za opuszczeniem Unii Europejskiej.
Chcielibyśmy przypomnieć nazwy formularzy do złożenia przy różnego rodzaju aplikacjach:
· Obywatele Europejskiego Obszru Gospodarczego (EOG) ubiegający się o rezydenturę stałą po okresie 5 lat jako osoba spełniająca wymagania: EEA(PR)
· Obywatele EOG, którzy nie spełniają wymagań, ale mogą wykazać dowód stałego pobytu jako członkowie rodziny: EEA(PR)
· Osoby, które nie mogą przedstawić dowodu stałego pobytu, ale są tu jako członkowie rodziny osoby spełniającej wymagania/ osoby ze stałym pobytem EEA(FM)
· Dorośli składający aplikację o obywatelstwo brytyjskie: formularz AN
· Wnioski o rejestrację obywatelstwa brytyjskiego dla dzieci: jest to zwykle formularz MN1, ale dla dzieci urodzonych po 1 stycznia 1983, które spędziły pierwsze 10 lat swojego życia w Wielkiej Brytanii, należy użyć formularza T.
Oczywiście sytuacja każdego z nas jest inna i ważne jest to, aby wypełnić poprawny formularz do indywidualnych okoliczności. Należy również upewnić się, że dostarczone są poprawne dokumenty dla wykazania, że spełniają Państwo przepisy EOG lub wymogi do naturalizacji / rejestracji obywatela brytyjskiego.
Jeśli chcieliby Państwo zasięgnąć informacji na temat sytuacji swojej rodziny osobiście i otrzymać szczegółową poradę na piśmie, prosimy o kontakt z zespołem Prawa Imigracyjnego firmy Bindmans, tel: 020 7833 4433 lub email: ImmigrationEnquiries@bindmans.com.
Będziemy również obecni jutro w Polska Szkola Sobotnia w sali 112 obok pokoju nauczycielskiego.

brexit