Pokaz Multimedialny

| 7 May 2016

Logo Szkoly7 maja odbył się pokaz multimedialny z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Dziękujemy pani Ilonie Dudek za przygotowanie z uczniami klasy 2 Gimnazjum (Natalia Bryl, Emilia Makarewicz, Kacper Muszyński i Sebastian Śpiewak) ciekawej lekcji historii. Uczniowie zatańczyli przygotowanego na tę okazję Poloneza. Dziękujemy pani Wioletta Grygorcewicz-Zalewskata i Bartosz Boyan Bojańczyk za przygotowanie choreografii. Klasy czwarte odspiewaly Hymn Narodowy i Hymn 3 Maja. Przygotowania koordynowali wychowawcy klas IV, panie: Monika Wyrazik, Katarzyna Koniusz oraz Sabina Latusek Bubon oraz nauczyciel muzyki pan Bartłomiej Beck. W tym dniu wszyscy przyszli ubrani na biało-czerwono lub galowo z akcetami w barwach narodowych.